Warning: Trying to access array offset on false in /home/p312/domains/heopa.nl/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/components/featured-slider.php on line 251

8 mei 2025, Veenhuizerveld/Kootwijk
Vandaag liep Heopa een dubbele etappe. De route ging vanaf de Boeschoterweg door het natuurgebied van Huinerveld en gemeentebos Putten. En kijk… daar kwam een rijtuig aan. Dit zie je helaas veel minder, dus het was leuk om te zien. De route ging langs  Klein-Boeschoten-geschiedenis/ .Waarna de route rechtsaf ging. Heopa was echter nieuwsgierig en liep rechtdoor om even rond te kijken en wat foto’s te maken. Ook maakte hij van de gelegenheid gebruik om hier de lunch te nuttigen en even uit te rusten. Aan het begin van het pad stond een informatiepaneel met interessante weetjes over het gebied. Het is de moeite waard om dit even te lezen (zie foto). Na de lunch ging Heopa weer verder. Hij zag een oude schaapskooi en zette deze ook op de foto. Na het oversteken van de N344 liep de route door het natuurgebied van Stroeërzand. Hierna ging de route over het spoor, maar niet door Stroe zelf.
Stroe-(Gelderland) De route ging direct linksaf langs het spoor, richting de Stroese Heide en het bos. Er waren veel kronkelpaadjes, zowel smal als breed. Het was erg mooi. Zo ging de route verder naar  Kootwijk. In het centrum bij de Brink eindigde etappe 9.  Nu kwam weer de vraag: hoe nu verder naar het station. Waar is het station of een bushalte. Dit was nog niet zo makkelijk. Er rijdt geen gewone bus, je moet bellen voor een belbus bellen en dan maar afwachten wanneer die komt. Op dat moment zag Heopa een auto die net weg wilde rijden. De vrouw stopte, omdat zij mij herkende van onderweg.  De dame liep samen met twee andere vrouwen het Marskramerpad, maar dan van Bad Bentheim naar Scheveningen, terwijl Heopa het pad juist andersom loopt. We hadden elkaar onderweg wel gegroet, maar Heopa had niet door dat zij ook hetzelfde pad liepen. In overleg met de twee andere dames, die in een andere auto zaten, heeft ze Heopa naar Voorthuizen gebracht, zodat hij daar een bus kon nemen. Heopa besloot te liften en had ook hier geluk. Een automobiliste kwam zelfs terugrijden om te vragen waar Heopa naar toe moest. Zij bracht Heopa naar Barneveld-Noord en 3 minuten later kwam de trein. Zo kwam er weer een goed einde aan deze etappe.
De meneer van vanmorgen en de dames van vanmiddag: allemaal heel hartelijk bedankt voor jullie hulp!
Gr. Heopa

2 Comments

  1. Cobyvansteeg@hotmail.com 16 mei 2025 at 22:23

    Wat een mooie foto’s en een super prestatie weer Henk.
    Zag ook je tiende etappe prachtig maar kon niet reageren je reacties waren uitgeschakeld .
    Je gaat super snel .top hoor.

  2. heopa 18 mei 2025 at 08:14

    Hoi Coby, dankje wel dat je het, me doorgaf dat de reacties uit geschakeld was.
    Ik was het vergeten aan te klikken, dat moet ik bij ieder verslag doen.
    Maar het werk weer.
    En leuk dat je me volgd op de website en ook recatie’s geeft.
    Vind ik heel fijn.
    Dank je wel.
    Groetjes Henk

Leave A Comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.